O firmie

Firma JAX założona została w 1992 roku jako Spółka Jawna. W 2012 roku nastąpiła zmiana w zarządzie firmy oraz forma samej spółki. Od tamtego czasu JAX funkcjonuje jako Sp. z o.o Sp. komandytowa z siedzibą w Opocznie, w województwie łódzkim.

Domeną firmy JAX jest kompleksowe zaopatrzenie zakładów produkcyjnych oraz punktów handlowych w materiały ścierne, sprzęt spawalniczy oraz artykuły BHP.


Firma JAX jest autoryzowanym dystrybutorem wielu znanych marek materiałów ściernych oraz producentów sprzętu i narzędzi. Współpraca z najlepszymi pozwala nam zaoferować najwyższe standardy jakości i atrakcyjne ceny.

Dwudziestoletnia działalność i zdobyte doświadczenie sprawiła, iż posiadamy przeszkoloną kadrę, która pomoże zaopatrzyć zakłady produkcyjne i sklepy oraz dobrać najodpowiedniejsze narzędzia i osiągnąć pożądany efekt podczas obróbki różnych materiałów. 

Naszą zaletą jest fachowa obsługa, terminowe dostawy zamówionych towarów, które dostarczamy za pomocą firm kurierskich lub transportem własnym.